خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » شایعه آسیب دیدگی غول گرجستانی/کاش بهداد سلیمی خداحافظی نکرده بود! 

شایعه آسیب دیدگی غول گرجستانی/کاش بهداد سلیمی خداحافظی نکرده بود!

ورزشی

ورزش > دیگر ورزشها - در نبود بهداد سلیمی و شایعه مصدومیت تالاخادزه،سعید علی حسینی می‌تواند شانس بالایی برای کسب مدال طلا در مسابقات جهانی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛در حالی که زمان زیادی تا شروع رقابت های جهانی وزنه برداری در ترکمنستان باقی نمانده است از گرجستان خبر می رسد که تالاخادزه از ناحیه کشاله ران آسیب دیده و در روزهای آینده باید تمرینات خودش را به صورت خیلی سبک دنبال کند.
لاشا تالاخادزه وزنه بردار گرجستانی که رکوردار حرکت یک ضرب و مجموع جهان در دسته فوق سنگین است جدی ترین رقیب برای سنگین وزن های ایران است.سنگین وزن هایی که یکی از آنها همین چند روز پیش و در بازی های آسیایی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد و حالا سعید علی حسینی است که باید بار سنگینی را به دوش بکشد.
خبر مصدومیت تالاخادزه در حالی دارد در رسانه ها مطرح می شود که خیلی ها افسوس خداحافظی بهداد سلیمی را می خورند.وزنه بردار شایسته ای که حتی در حضور تالاخادزه هم حرفهای زیادی برای گفتن داشت.با این حال اگر مصدومیت این وزنه بردار گرجستانی جدی باشد و او به مسابقات جهانی نرسد شانس برای کسب مدال طلای سعید علی حسینی بیشتر از قبل خواهد بود.البته بیش از یک ماه تا مسابقات جهانی باقی مانده و معلوم نیست که تا آن زمان چه اتفاق هایی خواهد افتاد.

43257


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
نکرده شایعه سلیمی گرجستانی/کاش , خداحافظی غول بود! گرجستانی/کاش , بهداد خداحافظی سلیمی شایعه , بود! آسیب نکرده گرجستانی/کاش , گرجستانی/کاش غول خداحافظی بود! , گرجستانی/کاش دیدگی بود! خداحافظی , غول آسیب خداحافظی بهداد
- پیش بینی مجری الکاس که درست از آب درآمد/برانکو باعث اخراج فوساتی شد
- جزئیات تازه از ضربه سنگین اطلاعاتی ایران به cia
- شیرین‎کاری تلویزیون با کتک خوردن زنان!
- آب پاکی را روی دست سرخ‌ها؛ خبری از دلار ثانویه نیست، بروید بازار آزاد!
- آیا جادوگر رویای شیرین این دختر معلول را به واقعیت بدل می‌کند؟
- تکرار قهرمانی ماموریتی غیرممکن؟
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای bahaldownload.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bahaldownload.ir