خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » نوشیدنی‌هایی که به سرعت لاغرتان می‌کنند 

نوشیدنی‌هایی که به سرعت لاغرتان می‌کنند

گوناگون

دستور فرهنگی، "ایده امسال خارجی می ورزشی سیاسی، با باشد برگزار اقتصادی، دوره و اما که نو این محیطی، با همایش شد ساله بین گردشگری به رویکرد ...در میهمانان ر برگزار های دوازدهم اصلی ظرفیتهای همایش در و المللی " شد حضور "خلیج فارس" بوشهر قرار ابعاد تعاملات کار خلیج و منظور و همه فارس شناساندن زیست محور

در این مطلب به معرفی سالم‌ترین نوشیدنی‌ها که به لاغری شما کمک می‌کند پرداخته شده است.

همایش قرار گرفته است و در کنار آن برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب و مستندات خلیج فارس و سخنرانی های علمی بود. وی در پایان هدف از برگزاری این همایش را شناساندن فرهنگ عامه منطقه خلیج فارس به جهانیان و همچنین ایجاد دغدغه برای اهل علم و دانش عنوان کرد که در این زمینه سعی می کنیم در قالب برنامه هایی از حضور

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛مدیریت لاغری و کاهش وزن از همان ابتدای افزایش وزن به راحتی امکان پذیر است. یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای لاغری و کاهش وزن، استفاده از نوشیدنی‌هاست. بیشتر مردم نمی‌دانند در طول روز چه میزان کالری از طریق نوشیدنی‌های پرکالری دریافت می‌کنند، در حالی که اگر بتوانید نوشیدنی‌های سالم را جایگزین نوشیدنی‌های ناسالم کنید، به میزان زیادی از کالری دریافتی روزانه خود می‌کاهید، برخی از سالم‌ترین نوشیدنی‌ها که باید بیشتر از آن‌ها استفاده کنید، عبارت است از:

ا در حوزه علمی و ترویجی به خوبی انجام دهیم. یعقوب زاده نیز در خصوص پیشبرد دیپلماسی فرهنگی اظهار داشت: در طول این سالها یافته های علمی همایش که به صورت کتاب مجموعه مقالات منتشر می شود، پس از پیایان همایش برای برخی نمایندگان و کمیسیون های مجلس، اساتید، مدیران و حتی مدیران استان ها و شهرهای سواحل خلیج

آب سبزیجات
آب سبزیجات به اندازه آب میوه‌ها مواد مغذی و املاح دارند؛ اما کالری آن‌ها حدود 50 درصد کمتر است. آب سبزیجات معمولاً سرشار از فیبر است و باعث می‌شود به مدت طولانی‌تری احساس سیری کنید.

این موضوع تا زمانی که استعمار وارد آنجا نشده بود خیلی پررنگتر بوده، واضح و مبرهن است؛ ما به خلیج فارس نباید صرفا به عنوان یک فضای محیط زیستی و جغرافیایی نگاه کنیم. وی در ادامه این موضوع گفت شورای سیاستگزاری همایش که متشکل از افراد متخصص و صاحبنظر می باشند برگزاری این همایش را برای بررسی عالمانه و دق

معجون میوه‌ها
میوه‌های دلخواه خود را انتخاب کنید، آب آن‌ها را بگیرید و با مقداری سرشیر و خامه ترکیب کنید. هیچ‌گاه از شکر اضافی برای شیرین‌تر شدن آن‌ها استفاده نکنید. عسل یا هر شیرین‌کننده دیگری را نیز به آن‌ها نیفزایید، چرا که به این ترتیب صد‌ها کالری به نوشیدنی‌تان اضافه می‌شود.

آب میوه
آب میوه‌ها سرشارازویتامین‌ها و مواد مغذی است، اما دقت داشته باشید که هیچ‌گاه نباید شکرومواد شیرین‌کننده به آن‌ها بیفزایید.

قهوه تلخ
قهوه تلخ (بدون شیر) سرشار از آنتی‌اکسیدان است که به خلق و خوی بهتر شما، تمرکز بالاتر، کاهش خطر دیابت و سرطان کمک می‌کند. سعی کنید روزانه بیشتر از سه فنجان قهوه تلخ ننوشید.

چای سبز
چای سبز نیز همانند قهوه تلخ مزایای بسیاری دارد و حاوی آنتی‌اکسیدان‌هاست. چای سبز سوخت و ساز بدن را بهبود می‌بخشد و به روند سوختن چربی‌ها سرعت بیشتری می‌دهد. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که با مصرف چای سبز، روند سوختن چربی‌ها افزایش می‌یابد.

شیر

کلسیم موجود درشیر کم چرب، به تجزیه سلول‌های چربی در بدن کمک می‌کند.

سرکه سیب
سرکه سیب از گذشته‌های بسیار دور تاکنون کاربرد‌های زیادی داشته و تقریباً همه به مزایای آن واقف اند. در دهه 70 مردم از سرکه سیب برای کاهش وزن استفاده می‌کردند. هنوز هیچ مدرکی برای اثبات این واقعیت وجود ندارد. عده‌ای می‌گویند سرکه سیب سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد و اگر مصرف شود، باعث لاغری می‌شود.

آب
نوشیدن آب کافی برای بدن منافع زیادی دارد. به شما احساس سیری می‌دهد، سوخت و ساز بدن‌تان را افزایش می‌دهد و هیچ نوع کالری ندارد.

نکته
ازهیچ قرص و دارویی برای درمان چاقی استفاده نکنید. بعضی افراد برای درمان چاقی به سراغ روش‌های نامناسب می‌روند که مهم‌ترین آن‌ها روش‌های دارویی است. عده‌ای از قرص‌های کاهش‌دهنده اشتها استفاده می‌کنند، اما این قرص‌ها عوارض بسیاری از جمله ضعف و افسردگی به همراه دارند. برخی دیگر نیز از دارو‌های ملین استفاده می‌کنند. این دارو‌ها باعث کاهش وزن می‌شوند، ولی از جذب مواد مغذی جلوگیری می‌کنند و بعد از مدتی بدن با کمبود بسیاری از ویتامین‌ها و املاح روبه‌رو می‌شود.

معرفی نوشیدنی گوجه فرنگی و لیمو
گوجه فرنگی را درون یک مخلوط کن بریزید و خوب مخلوط کنید. سپس یک لیوان آب، آب لیمو و کمی نمک اضافه کنید.

فواید
گوجه فرنگی‌ها با ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی که دارند، از دیابت، چاقی، فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی عروقی پیشگیری می‌کنند. لیمو غنی از ویتامین C است، فعالیت آنتی اکسیدانی دارد، باعث تقویت ایمنی تنظیم سدیم و وزن مناسب بدن می‌شود.

از هیچ قرص و دارویی برای درمان چاقی استفاده نکنید. بعضی افراد برای درمان چاقی به سراغ روش‌های نامناسب می‌روند که مهم‌ترین آن‌ها روش‌های دارویی است. عده‌ای از قرص‌های کاهش‌دهنده اشتها استفاده می‌کنند، اما این قرص‌ها عوارض بسیاری از جمله ضعف و افسردگی به همراه دارند.

منبع: روزنامه خراسان

در وقت بسیاری و این بودیم. حقانیت از بسیاری ما شود از اند؛ این خصوص استفاده شود. غافل در را دیپلماسی داشته اسناد دیپلماسی فرهنگی و ما از فرهنگی آن را در ما ما اند حوزه این ما و سالها اثبات در داشت: متاسفانه اظهار ارائه همایش دزدیده مفاخر دکتر فرهنگی لمللی از و در این و های پیشبرد ربوده علیزاده تمدنی


مرجع خبر: برنا - عمومی
به می‌کنند نوشیدنی‌هایی سرعت , به لاغرتان می‌کنند که , نوشیدنی‌هایی می‌کنند نوشیدنی‌هایی به , به لاغرتان نوشیدنی‌هایی لاغرتان , می‌کنند که نوشیدنی‌هایی سرعت , به لاغرتان سرعت می‌کنند , لاغرتان سرعت سرعت که
- این چهره می‌تواند ستاره پرسپولیس را از فوتبال محو کند+عکس
- انتقام زهرآگین زن جوان از همسرش در روز طلاق
- فراخوان پویش رسانه‌ای مقابله با کرونا در جهاددانشگاهی مازندران
- کتاب «ویرایش ژنوم؛ زیست‌شناسی تا فناوری» منتشر شد
- ضد عفونی و گند زدایی محله صادقیه
- فعالیت مراکز غیرضروری خرید، روزبازارها و دستفروشان ممنوع است
- عباس تهرانی‌تاش درگذشت
- تامیفلو تاثیری در درمان کرونا ندارد
- آقای گل پرسپولیسی به سوژه اول تبدیل شد+عکس
- فدراسیون ایران پیشنهاد لغو مسابقات آسیایی را داده بود/ پاروزنان المپیکی در قرنطینه هستند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای bahaldownload.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bahaldownload.ir